Finale
Pre Seznik · Go Jace (2026)
ZADNJA RUNDA
Intro - tiho, napeto
Finale je blizu.
Zrak je težak.
Najboljši med najboljšimi.
In mi imamo plan.
Potem pa Lajdlc reče:
"Jaz grem mid."
Verse 1
Zadnja mapa, zadnji dih,
v kanalu molk, v očeh prepih,
na drugi strani volkovi stojijo,
vsi z zobmi, ki se ne bojijo.
Bomba čaka, čas gori,
vsak korak po pločevini zveni,
smoke se vleče čez razbit beton,
v lobbyju že diši po pokolu.
Mi imamo kot, imamo rotacijo,
imamo mir in komunikacijo,
potem pa Lajdlc, junak brez strahu,
skoči čez mid naravnost v past in prah.
Pre-Chorus
"Ne peekaj zdaj!"
že prepozno je, brat.
Killfeed zasveti,
plan pade na tla.
In tam, kjer bi moral stati zid,
je samo Lajdlc,
mrtev in tih.
Chorus
Zdaj jaz vlečem to rundo iz blata,
ko vam zmanjka krvi in zlata.
Ko se vse sesuje v temi,
jaz držim ekipo na dlani.
Zadnja runda, srce razbija,
cela mapa proti meni diha.
Ti si jo vrgel v prepad,
jaz jo nesem nazaj.
Lajdlc, pusti zdaj, jaz bom,
ti si ogenj polil z bencinom.
Ko finale visi na nitki,
jaz režem strah iz njihove bitke.
Verse 2
Tri proti ena, vsi že slavijo,
v chatu "GG" in smeh letijo,
"easy win", "kje ste zdaj?"
pa še ne vedo, kdo prihaja nazaj.
Prvi prileti skozi dim,
preširok korak, preglasen krik,
en rafal, ena senca manj,
njegov ego pade pod ekran.
Drugi me lovi ob steni desno,
misli, da bere moje meso,
jaz pa hladno, brez besed,
pošljem ga tja, kjer štejejo reset.
Tretji sedi ob bombi skrit,
prepričan, da sem že ubit,
ampak jaz nisem tisti, ki je šel čez mid,
jaz sem razlog, da je lobby tih.
Pre-Chorus
"ÄŒiter!" kriči nekdo iz teme,
"to ni mogoče, reportajte ga vse!"
Killcam pove samo eno stvar:
da strah slabše meri kot udar.
Chorus
Zdaj jaz vlečem to rundo iz blata,
ko vam zmanjka krvi in zlata.
Ko se vse sesuje v temi,
jaz držim ekipo na dlani.
Zadnja runda, srce razbija,
cela mapa proti meni diha.
Ti si jo vrgel v prepad,
jaz jo nesem nazaj.
Lajdlc, pusti zdaj, jaz bom,
ti si ogenj polil z bencinom.
Ko finale visi na nitki,
jaz režem strah iz njihove bitke.
Breakdown - kričano, težko
Lajdlc!
Kaj si mislil?
Lajdlc!
Zakaj si šel?
Brez flasha!
Brez info!
Brez trade-a!
Brez glave!
Ti padeš prvi, jaz ostanem!
Ti zlomiš plan, jaz ga sestavim!
Ti daš jim kri, jaz jim vzamem zrak!
Ti si panika, jaz sem napad!
Ena bomba!
Tri sence!
En defuse!
Brez vencev!
Ne moli zame,
glej ekran!
To ni čudež,
to je clan!
Bridge - počasneje, bolj mračno
To ni več public, to ni več šala,
to je pot, kjer se duša kala.
Tu ne zmaga tisti, ki kriči,
ampak tisti, ki v tišini zdrži.
Najboljši med najboljšimi
stojijo na drugi strani,
a ko se runda zlomi,
so tudi kralji samo ranjeni.
In če pade eden od naših,
če Lajdlc spet odtava stran,
bom stal tam, kjer gori zadnja luč,
in iz poraza naredil dan.
Final Chorus
Zdaj jaz vlečem to rundo iz blata,
ko vam zmanjka krvi in zlata.
Ko se vse sesuje v temi,
jaz držim ekipo na dlani.
Zadnja runda, srce razbija,
cela mapa proti meni diha.
Ti si jo vrgel v prepad,
jaz jo nesem nazaj.
Lajdlc, pusti zdaj, jaz bom,
ti si ogenj polil z bencinom.
Ko finale visi na nitki,
jaz režem strah iz njihove bitke.
Outro - gang vokali
Zadnja runda!
Zadnji strel!
Lajdlc padel!
Pevec vzel!
Bomba tiktaka!
Lobby molči!
Carry do zmage!
Finale živi!
Zadnja runda!
Zadnji dih!
Najboljši padli!
Mi pa z njimi v vrh!
Intro - tiho, napeto
Finale je blizu.
Zrak je težak.
Najboljši med najboljšimi.
In mi imamo plan.
Potem pa Lajdlc reče:
"Jaz grem mid."
Verse 1
Zadnja mapa, zadnji dih,
v kanalu molk, v očeh prepih,
na drugi strani volkovi stojijo,
vsi z zobmi, ki se ne bojijo.
Bomba čaka, čas gori,
vsak korak po pločevini zveni,
smoke se vleče čez razbit beton,
v lobbyju že diši po pokolu.
Mi imamo kot, imamo rotacijo,
imamo mir in komunikacijo,
potem pa Lajdlc, junak brez strahu,
skoči čez mid naravnost v past in prah.
Pre-Chorus
"Ne peekaj zdaj!"
že prepozno je, brat.
Killfeed zasveti,
plan pade na tla.
In tam, kjer bi moral stati zid,
je samo Lajdlc,
mrtev in tih.
Chorus
Zdaj jaz vlečem to rundo iz blata,
ko vam zmanjka krvi in zlata.
Ko se vse sesuje v temi,
jaz držim ekipo na dlani.
Zadnja runda, srce razbija,
cela mapa proti meni diha.
Ti si jo vrgel v prepad,
jaz jo nesem nazaj.
Lajdlc, pusti zdaj, jaz bom,
ti si ogenj polil z bencinom.
Ko finale visi na nitki,
jaz režem strah iz njihove bitke.
Verse 2
Tri proti ena, vsi že slavijo,
v chatu "GG" in smeh letijo,
"easy win", "kje ste zdaj?"
pa še ne vedo, kdo prihaja nazaj.
Prvi prileti skozi dim,
preširok korak, preglasen krik,
en rafal, ena senca manj,
njegov ego pade pod ekran.
Drugi me lovi ob steni desno,
misli, da bere moje meso,
jaz pa hladno, brez besed,
pošljem ga tja, kjer štejejo reset.
Tretji sedi ob bombi skrit,
prepričan, da sem že ubit,
ampak jaz nisem tisti, ki je šel čez mid,
jaz sem razlog, da je lobby tih.
Pre-Chorus
"ÄŒiter!" kriči nekdo iz teme,
"to ni mogoče, reportajte ga vse!"
Killcam pove samo eno stvar:
da strah slabše meri kot udar.
Chorus
Zdaj jaz vlečem to rundo iz blata,
ko vam zmanjka krvi in zlata.
Ko se vse sesuje v temi,
jaz držim ekipo na dlani.
Zadnja runda, srce razbija,
cela mapa proti meni diha.
Ti si jo vrgel v prepad,
jaz jo nesem nazaj.
Lajdlc, pusti zdaj, jaz bom,
ti si ogenj polil z bencinom.
Ko finale visi na nitki,
jaz režem strah iz njihove bitke.
Breakdown - kričano, težko
Lajdlc!
Kaj si mislil?
Lajdlc!
Zakaj si šel?
Brez flasha!
Brez info!
Brez trade-a!
Brez glave!
Ti padeš prvi, jaz ostanem!
Ti zlomiš plan, jaz ga sestavim!
Ti daš jim kri, jaz jim vzamem zrak!
Ti si panika, jaz sem napad!
Ena bomba!
Tri sence!
En defuse!
Brez vencev!
Ne moli zame,
glej ekran!
To ni čudež,
to je clan!
Bridge - počasneje, bolj mračno
To ni več public, to ni več šala,
to je pot, kjer se duša kala.
Tu ne zmaga tisti, ki kriči,
ampak tisti, ki v tišini zdrži.
Najboljši med najboljšimi
stojijo na drugi strani,
a ko se runda zlomi,
so tudi kralji samo ranjeni.
In če pade eden od naših,
če Lajdlc spet odtava stran,
bom stal tam, kjer gori zadnja luč,
in iz poraza naredil dan.
Final Chorus
Zdaj jaz vlečem to rundo iz blata,
ko vam zmanjka krvi in zlata.
Ko se vse sesuje v temi,
jaz držim ekipo na dlani.
Zadnja runda, srce razbija,
cela mapa proti meni diha.
Ti si jo vrgel v prepad,
jaz jo nesem nazaj.
Lajdlc, pusti zdaj, jaz bom,
ti si ogenj polil z bencinom.
Ko finale visi na nitki,
jaz režem strah iz njihove bitke.
Outro - gang vokali
Zadnja runda!
Zadnji strel!
Lajdlc padel!
Pevec vzel!
Bomba tiktaka!
Lobby molči!
Carry do zmage!
Finale živi!
Zadnja runda!
Zadnji dih!
Najboljši padli!
Mi pa z njimi v vrh!

